Novi Sad - Telep

Dvosoban stan u izgradnji 46m2 - Telep

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,992 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

137,611 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004138
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 137,611 €
  • Cena po m2 : 2991.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Prodaje se dovsoban stan u izgradnji na Telepu 46m2. Stan ima kupatilo ,odvojenu spavaću sobu, terasu i boravak spojen sa kuhinjom. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3% Za više informacija pozvati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 2

139,000 €

Na prodaju veći jednosoban stan površine 39 m² na Limanu 2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,564 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Na prodaju dvosoban stan 51 m² + terasa 4 m² (neuknjižena), Stara Detelinara. Nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta (stara gradnja). Stan je r…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

131,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,806 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

144,200 €

Novo Naselje-Odličan Uknjižen Dvosoban stan 64 m2 u Šonsiju i mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Dvosoban stan 62 m², Nova Detelinara,kod ABC…

  • Soba: 2.0
  • 2,160 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

133,600 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 36,62 m2 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,611 €/m2
  • 37 m2