Novi Sad - Telep

Jednoiposoban stan u izgradnji 42m2 - Telep

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,988 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

125,513 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004214
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 125,513 €
  • Cena po m2 : 2988.40 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

Na prodaju funkcionalan i svetao jednosoban stan modernog rasporeda, idealan za pojedince, parove ili kao investicija za izdavanje. Stan je pažljivo organizovan kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udoban svakodnevni život. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa ugaonom garniturom i trpezarijom, odvojene kuhinje sa prirodnim osvetljenjem, komforne spavaće sobe sa velikim garderoberom, kupatila sa tuš kabinom, ulaznog hodnika, terase/balkona. Otvoren koncept dnevne zone daje osećaj prostranosti, dok velika staklena površina omogućava dosta dnevne svetlosti tokom celog dana. Spavaća soba je izdvojena od dnevnog dela, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je odličnog rasporeda, bez suvišnog prostora, i pruža mogućnost modernog i udobnog načina života. Pogodan kako za stanovanje tako i za dugoročno ili kratkoročno izdavanje. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3% Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

124,600 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

118,570 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,757 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

135,000 €

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu - Jerneja Kopitara…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

116,710 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,071 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

118,550 €

Prodaja stana-Dvosoban, Telep, Useljiv! ID#10341…

  • Soba: 2.0
  • 2,757 €/m2
  • 43 m2