Novi Sad - Telep

Dvosoban stan u izgradnji 44m2 - Telep

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,047 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

134,086 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004139
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 134,086 €
  • Cena po m2 : 3047.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji na Telepu 44m2. Stan ima odvojenu spavaću sobu, kupatilo, terasu i boravak spojen sa kuhinjom. U cenu uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

135,240 €

Severni Telep-Lep Dvosoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

126,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,085 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

127,460 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,832 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

129,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi…

  • Soba: 2.0
  • 1,959 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

133,380 €

NA PRODAJU - Dvosoban duplex stan 54m2 na Novoj Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2