Novi Sad - Telep

Jednoiposoban stan u izgradnji 36m2 - Telep

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,120 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

112,333 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004140
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 112,333 €
  • Cena po m2 : 3120.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji 36m2. U cenu je uračunata posrednička naknada 3%. Za više informacija kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

118,450 €

Prodaja stana- Socijalno- jednoiposobna struktura ID#9908…

  • Soba: 1.5
  • 2,755 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

117,700 €

NOVI SAD. ADICE. TROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,065 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

108,150 €

Novi Sad - Dositejeva…

  • Soba: 1.5
  • 2,923 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Sajmište

105,000 €

Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu z…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 30 m2