Novi Sad - Telep

Savršen porodičan stan – Telep

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,867 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

172,018 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004125
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 172,018 €
  • Cena po m2 : 2866.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Ovaj trosoban stan od 60.73 m² predstavlja idealan spoj komfora i praktičnosti. Pametno projektovan raspored omogućava da svaki deo stana ima svoju funkciju, bez gubitka prostora. Centralni deo čini prijatan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, dok su dve spavaće sobe izdvojene i pružaju mir i privatnost. Terasa dodatno doprinosi kvalitetu života i pruža prostor za opuštanje. Odličan izbor za porodično stanovanje, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3% Za više informacija kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0609697372 ( Poziv,SMS )

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

179,200 €

U mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, nalazi se ovaj potpuno nov, pažljivo osmišljen stan koji spaja funkcionalnost, komfo…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Sajmište

175,000 €

Odličan renoviran dvosoban stan-sajam…

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 63 m2

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSO

164,500 €

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSOBAN STAN SA PDV-OM. USELJIV STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,082 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Adice

165,315 €

Stan u urbanoj vili, 3.5 …

  • Soba: 3.5
  • 2,204 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Novi Sad, Liman 5. GALENS - LIMAN 5 - NOV DVOSOBAN STAN, USELJIVO! Stan je pozicioniran na 6/8 spratu sa liftom, ima pogled na Frušku Goru (jug). Pov…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Institut

166,700 €

Tatarsko Brdo-Novogradnja uknjižen stan 83 m2-Povoljno…

  • Soba: 3.0
  • 2,008 €/m2
  • 83 m2