Novi Sad - Telep

Porodičan stan u novogradnji – spoj komfora i funkcionalnosti Telep 77m2

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,811 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

216,445 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004124
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 216,445 €
  • Cena po m2 : 2810.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

U mirnoj ulici, u modernom stambenom objektu, nalazi se ovaj pažljivo projektovan četvorosoban stan koji nudi idealan balans između komfora i praktičnosti. Sa ukupno 77.83 m², stan je organizovan tako da svaki kvadrat ima svoju svrhu. Centralni deo čini prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom — savršen za porodična okupljanja i svakodnevni život. Tri spavaće sobe omogućavaju dovoljno prostora za porodicu, rad od kuće ili dodatne sadržaje. Poseban kvalitet stana je jasno odvojen dnevni i noćni deo, kao i dodatni komfor koji pružaju kupatilo i zaseban toalet. Terasa upotpunjuje prostor i pruža kutak za odmor. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan, funkcionalan i dugoročno kvalitetan dom. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3% Za više informacija kontaktirajte: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

207,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 3,011 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Veternk

224,510 €

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2 …

  • Soba: 5.0
  • 2,098 €/m2
  • 107 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

225,500 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,425 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Podbara

208,500 €

Odličan duplex-Temerinska…

  • Soba: 3.0
  • 2,818 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Socijalno

216,000 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Salajka

213,210 €

TROSOBAN STAN SA GARAŽOM – SALAJKA!…

  • Soba: 3.0
  • 3,439 €/m2
  • 62 m2