Novi Sad - Liman 4

Liman 4, dvosoban stan, 54m2.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,033 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

163,770 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004213
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 163,770 €
  • Cena po m2 : 3032.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/7

Odličan dvosoban stan na Limanu 4, ušuškan na 4 spratu od 7, istočno orjentisan prema dvorištu zgrade. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, ostave, terase i ostave. U ulazu su obezbeđene dve biciklane za stanare. Zgrada je okružena zelenilom i igralištem za decu što omogućava mirno i prijatno okruženje za svakodnevni život. Veliki broj parking mesta ispred zgrade. Stan je uvučen i daleko od okolnih ulica i buke. Prodaje se namešten. Uknjižen bez tereta, useljiv po dogovoru. Može na kredit. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. 0693831007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

Četvorosoban stan - Petrovaradin ID#10373…

  • Soba: 4.0
  • 2,266 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajlovo

160,352 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, komforan četvorosoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 1,865 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

154,500 €

Petrovaradin, Centar! Na prodaju trosoban duplex stan na samom početku Petrovaradina, dvorišno je orjentisan i nalazi se u zgradi staroj 13 godin…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, pr…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2