Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

Porodičan stan 82m2 - Bulevar Patrijarha Pavla

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,889 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

236,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004216
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 236,900 €
  • Cena po m2 : 2889.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/4

Prodaje se prostran porodičan stan. Na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, na Bulevaru Patrijarha Pavla, nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan površine 82m², idealan za porodičan život. Stan se izdvaja velikom dnevnom sobom sa obiljem prirodne svetlosti, koja pruža prelep otvoren pogled na Frušku goru, stvarajući prijatan i opuštajući ambijent tokom celog dana. Struktura stana je odlično organizovana, a dodatnu vrednost čine čak dve terase, savršene za uživanje i odmor. Prostor je maksimalno iskorišćen i pruža komfor koji odgovara savremenom načinu života. Zgrada je uredna i održavana, poseduje lift, što dodatno doprinosi praktičnosti svakodnevnog života. U cenu je uračunata i posrednička naknada od 3% Za više informacija kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

231,750 €

Ekskluzivno-Salonski stan, Cetvorosban, 95m2-Futoska ID#12016…

  • Soba: 4.0
  • 2,439 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Detelinara

228,600 €

Prodaja Stan TROIPOSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8210…

  • Soba: 3.5
  • 2,689 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Salajka

234,700 €

NOVI SAD.SALAJKA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,215 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar

241,000 €

Sjajan porodični stan kod Aleksandar zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi u zavučenom kraju, bez puno saobraćaja, a na svega par minu…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Liman 4

236,900 €

* Novi Sad - Liman 4 *…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2