Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

Telep, 60m2. Dvoiposoban opremljen stan.

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,193 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

191,580 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004211
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 191,580 €
  • Cena po m2 : 3193.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

Prodaje se izuzetno kvalitetan, funkcionalan i svetao stan od 60m², u mirnom i zelenilom okruženom delu grada sa dve odvojene spavaće sobe . Ima prostran dnevni boravak sa trpezarijom – otvoren i svetao prostor. Posebno kupatilo i WC. Idealna spratnost sa pogledom na park. Grejanje na gas – ekstremno niski troškovi (~2.000 RSD). Odlična termo i zvučna izolacija, zgrada iz 2019 godine. Kompletno je opremljen – bez dodatnih ulaganja. Ušuškana mikrolokacija. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Nekretnina koja nudi dugoročnu vrednost i komfor života, retko dostupna u ovom delu Telepa. Za više informacija i razgledanje, kontaktirajte 0693831007 Daniel

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,000 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 71 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,857 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,800 €

PRODAJA-TROSOBAN-71M2-BULEVAR OSLOBOĐENJA-VISOKO PRIZEMLJE ID#11798…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

191,000 €

Novi Sad, početak Telepa, veoma blizu Limana 4 prodaje se u novoj zgradi odmah useljiv i uknjizen odličan trosoban …

  • Soba: 3.0
  • 2,547 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

182,750 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,855 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

191,430 €

Telep-Veliki Četvorosoban stan 83 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,306 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Na prodaju dvoiposoban stan – Nova Detelinara …

  • Soba: 2.5
  • 3,156 €/m2
  • 62 m2