Novi Sad - Liman 4

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, prodaje se polunamešten. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe,

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,033 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

163,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019357
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 163,800 €
  • Cena po m2 : 3033.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/7

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, prodaje se polunamešten. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lepe terase sa ostavom. Orijentisan je na dvorište ( istok ), oko zgrade ima dovoljno parkinga i zelenila. Nalazi se na odličnoj lokaciji, uredna zgrada. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

157,600 €

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan od 51m² na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica. Stan se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom i pos…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,280 €

Petrovaradin -Dvoiposoban stan sa povratom PDV, USELJIV, dupleks 78 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,170 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,400 €

Komforan i svetao stan od 57 m² na odličnoj lokaciji u Ćirpanovoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,709 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,665 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

170,980 €

Odličan dupleks u ponudi ID#6095…

  • Soba: 3.5
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2