Sremska Kamenica - Mišeluk

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 41m² sa povraćajem PDV-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,474 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

101,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004209
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 101,450 €
  • Cena po m2 : 2474.39 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

U ponudi je odličan dvosoban stan u izgradnji na Mišeluku, na lokaciji koja nudi savršen spoj urbane blizine i prirodnog mira. Stan je projektovan tako da pruži maksimalnu funkcionalnost i komfor, uz najlepši pogled koji Novi Sad može da ponudi. Glavne karakteristike stana: Površina: 41,21 m² Struktura: Dvosoban (prostran dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo i terasa). Grejanje: Gas sa sopstvenim kalorimetrima – plaćanje po utrošku, što garantuje minimalne režijske troškove. Pogled: Jedinstvena panorama na celu panoramu Novog Sada i obronke Fruške gore. Finansijske pogodnosti i rokovi: Cena: 101.450 EUR Povraćaj PDV-a: Mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prvog stana. Posrednička naknada: 3% uračunato u cenu (transparentna kupovina bez dodatnih troškova). Rok izgradnje: Jun 2027. godine. Zašto Mišeluk? Mišeluk trenutno predstavlja najperspektivniju zonu za stanovanje u okolini Novog Sada. Izolovan od buke i smoga, a infrastrukturno odlično povezan, idealan je za moderan stil života. Kontakt: Za sve dodatne informacije, uvid u projektnu dokumentaciju ili rezervaciju, pozovite odmah: 066/22-33-44.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

93,000 €

Ukoliko tražite savršen spoj praktičnosti, ekonomičnosti i kvaliteta gradnje – ovaj jednoiposoban stan u izgradnji predstavlja idealnu priliku z…

  • Soba: 1.5
  • 2,163 €/m2
  • 43 m2

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

108,460 €

Telep-Lep Dvosoban stan 39 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

99,900 €

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 1.5
  • 2,437 €/m2
  • 41 m2