Sremska Kamenica - Mišeluk

ODLIČNA INVESTICIJA – Garsonjera sa pogledom – Mišeluk

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,610 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

67,860 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004210
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 67,860 €
  • Cena po m2 : 2610.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/4

U ponudi je funkcionalna garsonjera od 26,89 m² na najperspektivnijoj lokaciji u Novom Sadu – Mišeluku. Ovaj stan predstavlja savršen spoj moderne gradnje, energetske efikasnosti i mira koji nudi blizina prirode. Glavne karakteristike: Površina: 26,89 m² (maksimalno iskorišćen prostor). Grejanje: Sistem na gas sa kalorimetrima – plaćanje isključivo po utrošku, što garantuje minimalne mesečne troškove. Pogled: Stan nudi prelep panoramski pogled na Novi Sad i obronke Fruške gore. Rok izgradnje: Jun 2027. godine. Finansijske pogodnosti: Cena: 67.860 EUR Povraćaj PDV-a: Mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prvog stana. Bez skrivenih troškova: Posrednička naknada od 3% je već uračunata u cenu. Zašto Mišeluk? Ova lokacija ubrzano postaje elitni deo grada, izolovan od buke i gužve, a ipak odlično povezan sa centrom. Zbog svoje pozicije i pogleda, idealna je kako za život, tako i za dugoročno izdavanje. Kontakt: Agencija: Mitrović nekretnine Pozovite nas: 066/22-33-44 Obezbedite modernu nekretninu na vreme! Za sve detaljne informacije o projektu i rezervacije, stojimo vam na raspolaganju.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

Garsonjera u centru Novog Sada, 22 m², I sp.…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Telep

75,960 €

Telep, fenomenalna garsonjera-izuzetna ponuda…

  • Soba: 0.5
  • 3,038 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,100 €

Prodaje se garsonjera u Petrovaradinu, na visokom prizemlju. Grejanje na gas, nema terasu. Opremljena, pogodna kao inves…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,000 €

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje…

  • Soba: 2.0
  • 1,059 €/m2
  • 68 m2