Sremska Kamenica - Mišeluk

MODERAN DVOSOBAN STAN – Mišeluk – Pogled koji osvaja!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,462 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

98,470 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004191
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 98,470 €
  • Cena po m2 : 2461.75 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan dvosoban stan površine 40m² na jednoj od najperspektivnijih lokacija za život u Novom Sadu – Mišeluku. Ako tražite savršen spoj mira, prirode i modernog stanovanja, ovo je nekretnina za vas. Glavne prednosti stana: Površina: 40m² – maksimalno funkcionalan raspored bez izgubljenog kvadrata. Energetska efikasnost: Grejanje na gas sa kalorimetrima. Samostalno kontrolišite potrošnju i plaćajte samo onoliko koliko potrošite tokom grejne sezone. Fenomenalan vidik: Stan krasi prelep, otvoren pogled na Novi Sad i obronke Fruške gore, pružajući vam mir i privatnost u svakom trenutku. Lokacija: Mišeluk postaje novi centar kvalitetnog života, izolovan od gradske buke, a odlično povezan sa centrom grada. Finansijski detalji: Cena: 98.470 EUR, posrednička naknada je uključena u cenu. Ovaj stan je odlična prilika za mlade parove, zaposlene ljude koji traže mir nakon radnog dana, ili kao sigurna investicija na lokaciji čija vrednost neprestano raste. Zakažite termin za razgledanje na vreme! Za sve dodatne informacije, kontaktirajte nas odmah na 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

92,600 €

NOVI SAD.CENTAR.GARSONJERA. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 4,874 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Veternk

100,000 €

*Veternik - Milana Tepića-sa nameštajem*…

  • Soba: 2.0
  • 1,961 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Centar

92,000 €

Novi Sad, strogi centar - Kompletno nameštena garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,172 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

100,044 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,858 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

100,000 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 40 m2