Sremska Kamenica - Mišeluk

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,482 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

143,960 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004196
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 143,960 €
  • Cena po m2 : 2482.07 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/4

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! Tražite savršen trosoban stan koji spaja funkcionalnost, modernu tehnologiju i najlepši pogled u gradu? Predstavljamo vam stan u izgradnji na Mišeluku, lokaciji koja postaje novi standard modernog života u Novom Sadu. Ključne karakteristike: Površina: 58,48 m² – odlično projektovan trosoban stan sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Struktura: Svetla dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje: Sistem na gas sa sopstvenim kalorimetrima. Potpuna kontrola troškova i maksimalna ušteda energije. Rok završetka: Jun 2027. godine – idealno vreme za planiranje vaše budućnosti ili investicije. Zašto izabrati ovaj stan? Jedinstven pogled: Uživajte u svakom izlasku i zalasku sunca uz panoramski pogled na Novi Sad i Frušku goru. Kvalitet života: Mišeluk nudi čistiji vazduh i mirniju atmosferu, a ipak ste na svega par minuta vožnje od centra grada. Sigurna investicija: Kupovina u izgradnji na ovoj lokaciji garantuje rast vrednosti nekretnine. Finansijski detalji: Cena: 143960 EUR, posrednička naknada od 3% je uključena u cenu. Ovaj stan je projektovan da pruži maksimalan komfor modernoj porodici ili pojedincu koji želi mir i luksuzni vidik. Obezbedite svoj dom na vreme! Za detaljne informacije o projektu, uvid u planove i rezervacije, kontaktirajte agenciju Mitrović nekretnine na broj 066223344.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

149,050 €

Novi Sad, Telep- Jednoiposoban stan u izgradnji 52m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,866 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

150,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,556 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,000 €

Prodaja-dvoiposoban-59m2-Novo Naselje ID#11729…

  • Soba: 2.5
  • 2,492 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

138,950 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,957 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Novo Naselje

144,200 €

Novo Naselje-Odličan Uknjižen Dvosoban stan 64 m2 u Šonsiju i mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2