Sremska Kamenica - Mišeluk

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,502 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

137,610 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004197
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 137,610 €
  • Cena po m2 : 2502.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/4

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! Tražite savršen trosoban stan koji spaja funkcionalnost, modernu tehnologiju i najlepši pogled u gradu? Predstavljamo vam stan u izgradnji na Mišeluku, lokaciji koja postaje novi standard modernog života u Novom Sadu. Ključne karakteristike: Površina: 55,90 m² – odlično projektovan trosoban stan sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Struktura: Svetla dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje: Sistem na gas sa sopstvenim kalorimetrima. Potpuna kontrola troškova i maksimalna ušteda energije. Rok završetka: Jun 2027. godine – idealno vreme za planiranje vaše budućnosti ili investicije. Zašto izabrati ovaj stan? Jedinstven pogled: Uživajte u svakom izlasku i zalasku sunca uz panoramski pogled na Novi Sad i Frušku goru. Kvalitet života: Mišeluk nudi čistiji vazduh i mirniju atmosferu, a ipak ste na svega par minuta vožnje od centra grada. Sigurna investicija: Kupovina u izgradnji na ovoj lokaciji garantuje rast vrednosti nekretnine. Posrednička naknada od 3% je uključena u cenu, Ovaj stan je projektovan da pruži maksimalan komfor modernoj porodici ili pojedincu koji želi mir i luksuzni vidik. Obezbedite svoj dom na vreme! Za detaljne informacije o projektu, uvid u planove i rezervacije, kontaktirajte nas na 066223344.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

136,750 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

143,720 €

Južni Telep-Dvosoban stan 52 m2 u blizini Bulevara Patrijarha Pavla na Pogodnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,764 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar

142,200 €

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se …

  • Soba: 3.5
  • 2,495 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Bulevar Evrope, 54m2. Odličan dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Salajka

139,100 €

Novi Sad ,Salajka,stan se nalazi na prvom spratu izgrađen pre dvadesetak godina. Nameštena kuhinja i dva ugradna am…

  • Soba: 3.5
  • 1,253 €/m2
  • 111 m2