Sremska Kamenica - Mišeluk

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,404 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

153,880 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004198
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 153,880 €
  • Cena po m2 : 2404.38 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/4

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! Tražite savršen trosoban stan koji spaja funkcionalnost, modernu tehnologiju i najlepši pogled u gradu? Predstavljamo vam stan u izgradnji na Mišeluku, lokaciji koja postaje novi standard modernog života u Novom Sadu. Ključne karakteristike: Površina: 64,12 m² – odlično projektovan trosoban stan sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Struktura: Svetla dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje: Sistem na gas sa sopstvenim kalorimetrima. Potpuna kontrola troškova i maksimalna ušteda energije. Rok završetka: Jun 2027. godine – idealno vreme za planiranje vaše budućnosti ili investicije. Zašto izabrati ovaj stan? Jedinstven pogled: Uživajte u svakom izlasku i zalasku sunca uz panoramski pogled na Novi Sad i Frušku goru. Kvalitet života: Mišeluk nudi čistiji vazduh i mirniju atmosferu, a ipak ste na svega par minuta vožnje od centra grada. Sigurna investicija: Kupovina u izgradnji na ovoj lokaciji garantuje rast vrednosti nekretnine. Posrednička naknada od 3% je uračunata u cenu. Ovaj stan je projektovan da pruži maksimalan komfor modernoj porodici ili pojedincu koji želi mir i luksuzni vidik. Obezbedite svoj dom na vreme! Za detaljne informacije o projektu, uvid u planove i rezervacije, kontaktirajte nas odmah na 066223344.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

149,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

150,900 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! …

  • Soba: 3.0
  • 2,434 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

146,500 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2