Sremska Kamenica - Mišeluk

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,434 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

150,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004199
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 150,900 €
  • Cena po m2 : 2433.87 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/4

Tražite savršen trosoban stan koji spaja funkcionalnost, modernu tehnologiju i najlepši pogled u gradu? Predstavljamo vam stan u izgradnji na Mišeluku, lokaciji koja postaje novi standard modernog života u Novom Sadu. Ključne karakteristike: Površina: 62,88 m² – odlično projektovan trosoban stan sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Struktura: Svetla dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje: Sistem na gas sa sopstvenim kalorimetrima. Potpuna kontrola troškova i maksimalna ušteda energije. Rok završetka: Jun 2027. godine – idealno vreme za planiranje vaše budućnosti ili investicije. Zašto izabrati ovaj stan? Jedinstven pogled: Uživajte u svakom izlasku i zalasku sunca uz panoramski pogled na Novi Sad i Frušku goru. Kvalitet života: Mišeluk nudi čistiji vazduh i mirniju atmosferu, a ipak ste na svega par minuta vožnje od centra grada. Sigurna investicija: Kupovina u izgradnji na ovoj lokaciji garantuje rast vrednosti nekretnine. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Ovaj stan je projektovan da pruži maksimalan komfor modernoj porodici ili pojedincu koji želi mir i luksuzni vidik. Obezbedite svoj dom na vreme! Za detaljne informacije o projektu, uvid u planove i rezervacije, kontaktirajte nas odmah na 066223344.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

156,350 €

Evropski bulevar-*Naša Preporuka*-Fantastičan Trosoban Dupleks 74 m2-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,113 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Trosoban stan 76 m², potpuno namešten – Premija na Novoj Detelinari !…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,300 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PRODAJE SE SA PARKING MESTOM U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 48 m2