Novi Sad - Vidovdansko naselje

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan - povrat pdv-a

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,163 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

101,660 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003927
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 101,660 €
  • Cena po m2 : 2162.98 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan na odličnoj lokaciji. Blizina više martketa, Najlon pijace, gradskog autobuskog prevoza... Zgrada uvučena od buke i gužve, a u blizini kompletnog sadržaja za normalno funkcionisanje. Nažalost, nije moguća kupovina putem kredita za mlade jer se stan u izgradnji, ne ispunjava neophpdne uslove. A slike stana su od prethodno završenog identiočnog objekta koje prikazuju izgled budućeg stana i veličinu prostorije. Za kupce prve nekretnine povrat PDV-a. Useljivo do kraja 2026. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

97,850 €

Na prodaju – moderno projektovan dvosoban stan na Adicama, 42 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,330 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

96,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,227 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Satelit

106,090 €

Futoški put ID#8228…

  • Soba: 2.0
  • 2,122 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Telep

94,700 €

Novi Sad,Telep,stan u kući,renoviran,neposredna blizina škole Jožef Atila.U pitanju je odmah useljiv stambeni prostor…

  • Soba: 3.0
  • 1,457 €/m2
  • 65 m2