Sremska Kamenica - Mišeluk

FANTASTIČAN POGLED – Dvosoban stan na Mišeluku (37m²)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,462 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

91,080 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004202
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 91,080 €
  • Cena po m2 : 2461.62 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Prodaje se funkcionalan, moderan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u usponu – Mišeluku. Ako želite dom sa kojeg se pruža nestvaran pogled, a koji je pritom maksimalno ekonomičan, ovo je nekretnina za vas. Osnovni podaci: Kvadratura: 37 m² Struktura: Dvosoban (odličan raspored prostorija) Grejanje: Gas sa kalorimetrima (plaćanje isključivo po potrošnji, minimalni troškovi) Pogled: Jedinstven panoramski pogled na Novi Sad i Frušku goru koji se ne može zakloniti. Prednosti lokacije: Mišeluk nudi savršen balans između prirode i grada. Uživajte u svežem vazduhu i miru, dok ste za svega 5-7 minuta vožnje u samom centru Novog Sada. Finansije i kontakt: Cena: 91.080 EUR Napomena: Posrednička naknada od 3% je već uključena u cenu (nema skrivenih troškova za kupca). Agencija: Mitrović nekretnine Kontakt telefon za informacije i zakazivanje obilaska: ? 066/22-33-44 Iskoristite priliku da investirate u nekretninu na lokaciji čija vrednost vrtoglavo raste!

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

90,750 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169…

  • Soba: 1.5
  • 2,750 €/m2
  • 33 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

87,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Detelinara

96,000 €

Prodaje se nova, moderno i kvalitetno opremljena garsonjera na odličnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika, iznad restoran…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,840 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

96,490 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 3,574 €/m2
  • 27 m2