Sremska Kamenica - Mišeluk

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 43m² sa povraćajem PDV-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,465 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

106,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004207
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 106,000 €
  • Cena po m2 : 2465.12 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

U ponudi je odličan dvosoban stan u izgradnji na Mišeluku, na lokaciji koja nudi savršen spoj urbane blizine i prirodnog mira. Stan je projektovan tako da pruži maksimalnu funkcionalnost i komfor, uz najlepši pogled koji Novi Sad može da ponudi. Glavne karakteristike stana: Površina: 43 m² Struktura: Dvosoban (prostran dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo i terasa). Grejanje: Gas sa sopstvenim kalorimetrima – plaćanje po utrošku, što garantuje minimalne režijske troškove. Pogled: Jedinstvena panorama na celu panoramu Novog Sada i obronke Fruške gore. Finansijske pogodnosti i rokovi: Cena: 106.000 EUR Povraćaj PDV-a: Mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prvog stana. Posrednička naknada: 3% uračunato u cenu (transparentna kupovina bez dodatnih troškova). Rok izgradnje: Jun 2027. godine. Zašto Mišeluk? Mišeluk trenutno predstavlja najperspektivniju zonu za stanovanje u okolini Novog Sada. Izolovan od buke i smoga, a infrastrukturno odlično povezan, idealan je za moderan stil života. Kontakt: Za sve dodatne informacije, uvid u projektnu dokumentaciju ili rezervaciju, pozovite: ? 066/22-33-44 Agencija: Mitrović nekretnine Obezbedite sebi dom na prestižnoj lokaciji sa pogledom koji nikoga ne ostavlja ravnodušnim!

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

105,000 €

Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu z…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 30 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

114,070 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,593 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar

111,240 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan na Telepu – novogradnja…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

115,500 €

Prodaja stana- jednosoban - Bulevar Oslobođenja ID#11649…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 33 m2