Sremska Kamenica - Mišeluk

PORODIČNI DOM IZ SNOVA – Trosoban stan na Mišeluku (62.12m²)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,405 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

149,080 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004208
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 149,080 €
  • Cena po m2 : 2404.52 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/4

Predstavljamo vam idealan trosoban stan u izgradnji na Mišeluku, projektovan za maksimalan komfor i uživanje u prirodi, a na svega par minuta od centra grada. Ovaj stan spaja vrhunski kvalitet gradnje sa najlepšim pogledom koji Vojvodina nudi. Karakteristike nekretnine: Površina: 62.12 m² – prostran i funkcionalan raspored. Struktura: Trosoban stan (veliki dnevni boravak sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatilo i terasa). Grejanje: Gas sa kalorimetrima – najekonomičniji vid grejanja, gde troškove kontrolišete sami. Pogled: Iz stana se pruža spektakularan panoramski pogled na Novi Sad i Frušku goru. Finansijski benefiti i rokovi: Cena: Na upit / Prema zvaničnom cenovniku. Povraćaj PDV-a: Odlična prilika za kupce prvog stana da ostvare povraćaj poreza. Posrednička naknada: 3% je već uključeno u cenu (bez skrivenih troškova za kupca). Rok završetka radova: Jun 2027. godine. Lokacija – Mišeluk: Stan se nalazi u naselju koje je trenutno najveći hit na tržištu nekretnina. Mišeluk nudi čist vazduh, mir i privatnost, dok nova infrastruktura omogućava brz dolazak do svih ključnih tačaka u Novom Sadu. Kontakt i informacije: Ne propustite priliku da rezervišete stan na vreme i pratite proces izgradnje vašeg novog doma. ? Pozovite nas: 066/22-33-44 Agencija: Mitrović nekretnine Investirajte u kvalitet, udobnost i pogled koji vredi milione!

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

141,300 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

147,290 €

Novi Sad-Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 55m2, 113300 eur ID#1418…

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

151,600 €

Prodajemo odličan namešten dvoiposoban stan na samom početku Adica tik iza nasipa. Stan je na prvom spratu trospratnice bez lifta, okarakterisan…

  • Soba: 2.5
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

148,600 €

Južni Telep-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

150,380 €

Novi Sad, Petrovaradin - Trosoban stan 79m2 …

  • Soba: 2.5
  • 1,904 €/m2
  • 79 m2