Novi Sad - Adamovićevo naselje

Odličan dvosoban na Adamovićevom naselju

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,433 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004189
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 3433.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Prodaje se moderan, dvosoban stan površine 42m², smešten u jednom od najprestižnijih i najkvalitetnijih stambenih kompleksa na Adamovićevom naselju. Ova lokacija je sinonim za miran, a urban život na korak od svih bitnih gradskih dešavanja. Osnovne karakteristike: -Površina: 42m² (savršena iskorišćenost prostora). -Struktura: Dvosoban stan sa svetlim i prozračnim prostorijama. -Grejanje: Gradsko sa instaliranim kalorimetrima (plaćanje po potrošnji – izuzetno niski troškovi tokom godine). Lokacija: Adamovićevo naselje, u sklopu ekskluzivnog kompleksa koji nudi privatnost i vrhunski kvalitet gradnje. Poseban benefit: Stan se izdvaja po neverovatnom panoramskom pogledu. Iz dnevnog boravka pruža se otvoren vidik na ceo Novi Sad i obronke Fruške gore, što ovaj prostor čini idealnom oazom za odmor i uživanje. Ovaj stan predstavlja idealnu priliku kako za miran porodični život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Parking: U dvorištu zgrade, uključen u cenu, kao i posrednička naknada od 3%. Ne propustite priliku da postanete vlasnik nekretnine na prestižnoj adresi! Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na broj telefona 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

142,140 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja, , 57.00m2, 142140 ID#7806…

  • Soba: 2.5
  • 2,494 €/m2
  • 57 m2

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, t

138,000 €

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

139,000 €

Novi Sad odličan  svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Sta…

  • Soba: 2.0
  • 2,574 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

152,400 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.0
  • 2,498 €/m2
  • 61 m2