Novi Sad - Telep

Moderan trosoban stan na Telepu

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,891 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

159,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4311
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 159,000 €
  • Cena po m2 : 2890.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: vp/3

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan trosoban stan smešten u Mornarskoj ulici. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 2021. godine, na visokom prizemlju, sa uređenim dvorištem koje pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora. Stan površine 55 m² odiše praktičnim rasporedom i prijatnom atmosferom. Dve spavaće sobe, dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, kao i terasa, čine prostor idealnim za porodičan život ili kao investiciju. Trostrana orijentacija obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, dok pogled na dvorište i ulicu dodatno doprinosi osećaju otvorenosti. Opremljen je savremenim nameštajem i tehnikom, uključujući kompletnu kuhinju, belu tehniku, klima uređaj i optički internet, što omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja. Grejanje na gas pruža ekonomičnost i udobnost tokom cele godine. Zgrada poseduje lift, video nadzor, alarm sistem i pristup za osobe sa invaliditetom. Lokacija je mirna, a ujedno dobro povezana gradskim prevozom i svim neophodnim sadržajima za svakodnevni život. Postoji mogućnost kupovine kompletnog nameštaja za 10000e, kao i garažnog mesta u suterenu zgrade za 15000e. Cena: 159000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

156,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,612 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Novi Sad, Nova Detlinara, Komforan, svetao stan, površine 76m2, na 6.spratu na  redovnoj etaži. Stan ima dve rost…

  • Soba: 3.0
  • 2,087 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

160,000 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu ID#10010…

  • Soba: 2.5
  • 3,265 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Sajmište

156,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,844 €/m2
  • 55 m2