Sremska Kamenica - Mišeluk

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,606 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

67,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003717
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 67,750 €
  • Cena po m2 : 2605.77 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/4

Mišeluk, stanovi svih struktura na odličnoj lokaciji za život ili investiciju. Mirno, bez buke, a samo na 5 minuta od Bulevara oslobođenja. Objekat je modernog diajna i visokog kvaliteta. U ponudi su garsonjere, jednoiposobni, trosobni i veći porodični stanovi. Materijali visokog kvaliteta. Povrat PDV-a za kupce prve nekrentine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

77,050 €

Centar, 24m2. Jednosoban renoviran stan! …

  • Soba: 1.0
  • 3,502 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Telep

72,800 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 0.5
  • 2,912 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Klisa

71,070 €

KLISA 40m2 - novogradnja …

  • Soba: 1.5
  • 1,777 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Kamenjar

60,800 €

NOVI SAD, KAMENJAR …

  • Soba: 1.5
  • 2,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

58,500 €

Nov, funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom …

  • Soba: 1.0
  • 2,250 €/m2
  • 26 m2