Sremska Kamenica - Mišeluk

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,556 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

115,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003718
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 115,000 €
  • Cena po m2 : 2555.56 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

Mišeluk, stanovi svih struktura na odličnoj lokaciji za život ili investiciju. Mirno, bez buke, a samo na 5 minuta od Bulevara oslobođenja. Objekat je modernog diajna i visokog kvaliteta. U ponudi su garsonjere, jednoiposobni, trosobni i veći porodični stanovi. Materijali visokog kvaliteta. Povrat PDV-a za kupce prve nekrentine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

112,800 €

NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE …

  • Soba: 2.5
  • 1,659 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad, Vetenik-Lipov gaj, perfek

108,235 €

Novi Sad, Vetenik-Lipov gaj, perfektan dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,323 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,775 €

Petrovaradin, Novi Majur - Jednoiposoban stan 44 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,654 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

111,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,097 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

109,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,965 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

113,520 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,769 €/m2
  • 41 m2