Sremska Kamenica - Mišeluk

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,593 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

114,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003719
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 114,070 €
  • Cena po m2 : 2592.50 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

Mišeluk, stanovi svih struktura na odličnoj lokaciji za život ili investiciju. Mirno, bez buke, a samo na 5 minuta od Bulevara oslobođenja. Objekat je modernog diajna i visokog kvaliteta. U ponudi su garsonjere, jednoiposobni, trosobni i veći porodični stanovi. Materijali visokog kvaliteta. Povrat PDV-a za kupce prve nekrentine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

113,240 €

Lux novogradnja na Grbavici – 31 m² – odmah useljiv…

  • Soba: 1.0
  • 3,653 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Detelinara

112,476 €

RB:12313131…

  • Soba: 3.5
  • 1,339 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

114,950 €

Petrovaradin - jednoiposoban stan 45m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.5
  • 2,554 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2