Sremska Kamenica - Mišeluk

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,549 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

112,170 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003513
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 112,170 €
  • Cena po m2 : 2549.32 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

Mišeluk, stanovi svih struktura na odličnoj lokaciji za život ili investiciju. Mirno, bez buke, a samo na 5 minuta od Bulevara oslobođenja. Objekat je modernog diajna i visokog kvaliteta. U ponudi su garsonjere, jednoiposobni, trosobni i veći porodični stanovi. Materijali visokog kvaliteta. Povrat PDV-a za kupce prve nekrentine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

107,000 €

Novi Sad, Telep, Lux jednoiposoban namešten stan…

  • Soba: 1.5
  • 3,057 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Socijalno

107,000 €

Prodaje se komforna garsonjera na odličnoj lokaciji. U blizini su dom zdravlja, Sup, dve osnovne škole, dva vrtića. Garsonjera se sastoji od hodnik…

  • Soba: 0.5
  • 3,344 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

118,140 €

Novi Sad, Sajam - Kompletno i kvalitetno nameštena komforna garsonjera - povrat PDV-a …

  • Soba: 0.5
  • 4,074 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,900 €

Novi Sad-PetrovaradinJednoiposoban stan na visokom prizemlju.Podno grejanje i parking mesto u dvoristu.Vreme z…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2