Sremska Kamenica - Mišeluk

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,432 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

172,680 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003514
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 172,680 €
  • Cena po m2 : 2432.11 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Mišeluk, stanovi svih struktura na odličnoj lokaciji za život ili investiciju. Mirno, bez buke, a samo na 5 minuta od Bulevara oslobođenja. Objekat je modernog diajna i visokog kvaliteta. U ponudi su garsonjere, jednoiposobni, trosobni i veći porodični stanovi. Materijali visokog kvaliteta. Povrat PDV-a za kupce prve nekrentine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

164,000 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 47 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

164,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,490 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

170,000 €

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638…

  • Soba: 2.5
  • 3,269 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Železnička stanica

166,450 €

Novi Sad, okolina Železničke Stanice, na lepom urabanom mestu okruženo zelenilom humanom za život prodaje se komfora…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Sajmište

175,600 €

Dvoiposoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 8/8…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Salajka

182,500 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,202 €/m2
  • 57 m2