Sremska Kamenica - Mišeluk

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,447 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

146,790 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003516
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 146,790 €
  • Cena po m2 : 2446.50 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/4

Mišeluk, stanovi svih struktura na odličnoj lokaciji za život ili investiciju. Mirno, bez buke, a samo na 5 minuta od Bulevara oslobođenja. Objekat je modernog diajna i visokog kvaliteta. U ponudi su garsonjere, jednoiposobni, trosobni i veći porodični stanovi. Materijali visokog kvaliteta. Povrat PDV-a za kupce prve nekrentine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

140,000 €

Na prodaju dvosoban stan 43m² – novogradnja, treći sprat, terasa, dvorišna orijentacija Prodaje se moderno opremljen i izuzetno funkcionalan dvo…

  • Soba: 2.0
  • 3,256 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

148,320 €

Novi Sad, Telep - Odlični stanovi u izgradnji - dvoiposoban, 60 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Podbara

156,100 €

Podbara-Direktna pProdaja-Trosoban stan 57 m2 na poželjnoj Top Lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,739 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Centar

144,200 €

U samom centru Novog Sada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija grada, u zgradi vrhunskog kvaliteta i neposredno uz pešačku zonu i brojne kulturne …

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

152,955 €

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica...Lift, klima, 2 terase, obe …

  • Soba: 2.5
  • 2,781 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2