Novi Sad - Veternk

Novi Sad, Veternička rampa - Jednosoban garažni stan 27m2

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 1,982 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

53,520 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004118
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 53,520 €
  • Cena po m2 : 1982.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/2

Prodaje se Jednosoban stan u izgradnji. Lokacija - Veternička rampa. Nalazi se na prizemlju objekta. Stan se knjiži kao garaža. Sastoji se od sledećih prostorija: dnevna soba sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja i hodnik. Grejanje je podno, na toplotne pumpe, efikasan i ekonomičan sistem grejanja. Ugrađene inverter klime. Rok završetka - mart 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija i gledanje stana pozvati na 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Bačka Palanka Čelarevo

51,500 €

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²),…

  • Soba: 2.0
  • 972 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

61,800 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na početku Adica. U pitanju je projekat izgradnje zgrade izvrsnog arhitekturskog dizajn…

  • Soba: 1.5
  • 2,131 €/m2
  • 29 m2

Zlatibor

50,200 €

Zlatibor…

  • Soba: 0.5
  • 2,390 €/m2
  • 21 m2

Divčibare, 31m2, apartman.

61,800 €

Divčibare, 31m2, apartman. …

  • Soba: 1.0
  • 1,994 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

46,500 €

Ušuškana garsonjera sa parking mestom u mirnom delu Adica…

  • Soba: 0.5
  • 1,722 €/m2
  • 27 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

56,650 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2