Novi Sad - Telep

Jednoiposoban stan 36 m², Telep, Novi Sad

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,706 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

133,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4310
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 133,400 €
  • Cena po m2 : 3705.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

Na prodaju je veoma malo korišćen stan u novogradnji, u zgradi useljenoj 2021. godine, na Telepu u Novom Sadu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 i ima površinu od 36,16 m2. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ulično je orijentisan i ima lep pogled. Stan je opremljen nameštajem i tehnikom: kuhinjski elementi, električni šporet, kombinovani frižider, ugaona garnitura, radni sto, veliki smart TV, klima uređaj, bračni krevet, dva garderobera i veš mašina. Grejanje je gradsko. U prizemlju zgrade nalazi se market, a u blizini je i gimnazija. Stan je useljiv po isplati celokupne cene. Cena je 133.400 EUR, sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Kontakt za više informacija: 063663532 Agencija Family Nekretnine Reg. broj posrednika 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b…

  • Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

135,240 €

Severni Telep-Lep Dvosoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Klisa

128,500 €

Petosoban stan na Klisi, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan petosoban stan u naselju Klisa, u Novom Sadu. Stan je površine 94m2, nalazi se n…

  • Soba: 4.5
  • 1,367 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Podbara

137,500 €

Prodajemo namešten nov stan u nedavno useljenoj zgradi na Podbari. Odlična lokacija, blizina centra, keja, dobra povezanost autobusnim linijama s…

  • Soba: 1.5
  • 3,618 €/m2
  • 38 m2

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Saj

128,750 €

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Sajlovo…

  • Soba: 3.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

137,000 €

Moderan i svetao dvosoban stan – Heroja Pinkija, Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,425 €/m2
  • 40 m2