Novi Sad - Vidovdansko naselje

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan - povrat pdv-a

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,163 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

99,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003926
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 99,500 €
  • Cena po m2 : 2163.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan na odličnoj lokaciji. Blizina više martketa, Najlon pijace, gradskog autobuskog prevoza... Zgrada uvučena od buke i gužve, a u blizini kompletnog sadržaja za normalno funkcionisanje. Nažalost, nije moguća kupovina putem kredita za mlade jer se stan u izgradnji, ne ispunjava neophpdne uslove. A slike stana su od prethodno završenog identičnog objekta koje prikazuju izgled budućeg stana i veličinu prostorije. Za kupce prve nekretnine povrat PDV-a. Useljivo do kraja 2026. godine. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

98,632 €

Jednoiposoban stan - Telep 32m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,082 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

105,100 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

107,051 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 39 m2

Subotica Palić

97,850 €

Palić-Fantastičan Apartman 38 m2 za Uživanje i Probrane Kupce-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Podbara

98,950 €

Novi Sad - Podbara Na prodaju komforna garsonjera od 31m2. Stan je na visokom prizemlju, dvorišno orjentisan, i nalazi se u zgradi izgradjenoj i use…

  • Soba: 0.5
  • 3,192 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

99,500 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan - povrat pdv-a …

  • Soba: 2.0
  • 2,163 €/m2
  • 46 m2