Novi Sad - Bulevar Evrope

Novi Sad, Bulevar Evrope. NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI! Stan je površine 58m2 i po strukturi je dvoiposoban. Pozicioniran je na prvom spratu novije zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na ter

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,069 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

178,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019356
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 178,000 €
  • Cena po m2 : 3068.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/6

Novi Sad, Bulevar Evrope. NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI! Stan je površine 58m2 i po strukturi je dvoiposoban. Pozicioniran je na prvom spratu novije zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatila. Prodaje se NAMEŠTEN! Raspored je klasičan i vrlo je lepo iskorišćena kvadratura. Idealno rešenje za porodicu zbog izuzetne lokacije - marketi, igrališta, park, kafići, škola... POSTOJI MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNOG MESTA U SKLOPU ZGRADE. Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

180,000 €

Na prodaju duplex stan u blizini Sheratona – odlična lokacija!…

  • Soba: 3.5
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Trosoban stan na top lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Grbavica

170,000 €

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638…

  • Soba: 2.5
  • 3,269 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Veternk

186,000 €

Nov četvorosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 4.0
  • 2,325 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Novo Naselje

171,500 €

Moderan stan u savremenom kompleksu Park Novi – idealan spoj komfora i funkcionalnosti…

  • Soba: 1.5
  • 3,811 €/m2
  • 45 m2