Novi Sad - Sajmište

Svetao dvoiposoban stan kod Sajma – kompletno namešten

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,534 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

147,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4304
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 147,000 €
  • Cena po m2 : 2534.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

Na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Medicinskog fakulteta nalazi se funkcionalan i lepo uređen dvoiposoban stan, idealan za udoban život ili investiciju. Stan je smešten na trećem spratu zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti. Ukupna površina iznosi 65 m² (58 m² grejne), a raspored obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostavu, kupatilo i dve terase. Nekretnina je renovirana i održavana, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sa zamenjenom PVC stolarijom 2024. godine. Prodaje se kompletno namešten i spreman za useljenje. Zgrada ima uređeno dvorište, podrum, video nadzor i obezbeđen parking za stanare. Cena: 147000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

140,160 €

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338…

  • Soba: 2.0
  • 2,920 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

149,350 €

Novi Sad,Novo Naselje.prodaja stana u zgradi staroj godinu dana.Stan se nalazi blizu Lidla i na stotinak metara  je…

  • Soba: 2.5
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

144,200 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan od 52m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi na visokom prizemlju i dvori…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

153,260 €

Podbara-Useljiv Dvosoban stan 48 m2 na 10 minuta peške do Centra grada-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

139,050 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

149,350 €

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari. …

  • Soba: 2.0
  • 3,178 €/m2
  • 47 m2