Novi Sad - Sajmište

Novi Sad, Sajam, dvosoban sa nameštajem

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,531 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

146,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004167
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 146,800 €
  • Cena po m2 : 2531.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

Dvosoban stan na fenomenalnoj lokaciji u blizini Sajma. Dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i ostava. Stan ima dve terase, a jedna od njih je orjentisana ka dvorištu koje gleda na park, što pruža mir i tišinu u većem delu dana. Postoji mogućnost proširenja trpezarijskog dela. Veoma svetao stan. Poseduje podrumsku prostoriju, biciklanu i parking u dvorištu zgrade. Izuzetna prilika za porodično stanovanje i/ili investiciju, s obzirom na poziciju na kojoj se nalazi. Prodaje se kompletno namešten. Uknjižen 1/1. Nekretnina koju vredi pogledati. U cenu uračunata agencijska nadoknada u iznosu od 3%. Kontakt Stanislava 069/383-1010, 064/4867-110

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

144,200 €

U samom centru Novog Sada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija grada, u zgradi vrhunskog kvaliteta i neposredno uz pešačku zonu i brojne kulturne …

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

155,590 €

Prodaja Stan TROSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8199…

  • Soba: 3.0
  • 2,829 €/m2
  • 55 m2

Savremeni dvosoban stan u novogradn

144,200 €

Savremeni dvosoban stan u novogradnji na Salajci…

  • Soba: 2.0
  • 3,353 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

• Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,300 €

Novi Sad, Novo Naselje na najlepšoj lokaciji kod Crkve u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle prodaje se odličan komfor…

  • Soba: 2.0
  • 2,398 €/m2
  • 61 m2