Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Garsonjera Alibegovac

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 1,499 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

43,479 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004179
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 43,479 €
  • Cena po m2 : 1499.28 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/2

Na prodaju garsonjera u izgradnji u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu. Stan se knjiži kao garažni. Grejanje: podno, putem toplotnih pumpi Kupovina isključivo za keš Završetak radova: kraj 2026. godine U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Kontakt: 069/383-1015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

40,150 €

Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, š…

  • Soba: 0.5
  • 3,088 €/m2
  • 13 m2

Продаје се намеште

43,050 €

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?…

  • Soba: 0.5
  • 2,266 €/m2
  • 19 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,450 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garson…

  • Soba: 0.5
  • 1,498 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

48,400 €

Novo, uknjiženo kao garaža, idealno za izdavanje (trenutno izdat -mogucnost produzenja izdavanja istom podstanaru) …

  • Soba: 0.5
  • 2,200 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Adice

44,200 €

Adice-Useljiva Nova Garsonjera 25 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,768 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

52,800 €

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju loka…

  • Soba: 0.5
  • 2,640 €/m2
  • 20 m2