Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Dvosoban stan na Alibegovcu

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,410 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

55,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004180
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 55,000 €
  • Cena po m2 : 1410.26 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/2

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu. Stan se knjiži kao garažni. Grejanje: podno, putem toplotnih pumpi Kupovina isključivo za keš Završetak radova: kraj 2026. godine U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Kontakt: 069/383-1015

SLIČNE NEKRETNINE

Kula Kula

53,000 €

Kula, Crvenka, odličan namešten, komforan stan…

  • Soba: 2.0
  • 946 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

52,800 €

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju loka…

  • Soba: 0.5
  • 2,640 €/m2
  • 20 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

56,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 32 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 32 m2

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.

59,300 €

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,521 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

60,000 €

* Sremska Kamenica *…

  • Soba: 0.5
  • 2,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

62,830 €

Novi Sad-AdiceJednosoban stan sa parking mestom uknjizen kao garaza(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 1.5
  • 2,417 €/m2
  • 26 m2