Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Dvoiposoban stan, Alibegovac

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,552 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

72,930 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004181
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 72,930 €
  • Cena po m2 : 1551.70 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu. Stan se knjiži kao garažni. Grejanje: podno, putem toplotnih pumpi Kupovina isključivo za keš Završetak radova: kraj 2026. godine U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Kontakt: 069/383-1015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

77,250 €

Adice- Useljiv Lep Jednoiposoban stan 30 m2 sa Gratis Zatvorenom Terasom od 50 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

82,400 €

Jednoiposoban stan Telep, Novi Sad Agencija Moj Dom predstavlja odličan jednoiposoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan u prirodi ima 42 m2 jer u uk…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Klisa

71,070 €

KLISA 40m2 - novogradnja …

  • Soba: 1.5
  • 1,777 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Cara Dušana

66,950 €

Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade,…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 22 m2

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet

80,300 €

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,515 €/m2
  • 53 m2