Irig - Vrdnik

Vrdnik - vikendica - plac 1006m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,763 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

105,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22535
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 105,000 €
  • Cena po m2 : 2763.16 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik
  • Broj soba : 1.5
  • Površina placa: 1006 m2

Mala oaza mira! Vikend kuća, savršeno uklopljena u priorodu!!! Prodajemo u mirnom delu Vrdnika a nedaleko od banje i kompleksa "Fruške terme" vikendicu od 38m2. Sam plac iznosi 1006 m2, pravouganog oblika , od infrastrukture poseduje:trofaznu struju, vodu, bunar, kamin. Pogodno i kao mogućnost izgradnje drugog objekta, u oblasti porodičnog stanovanja ili turističkog objekta, odnosno stambeno-poslovnog objekta. Prema urbanističkim uslovima, plac se nalazi u zoni perspektivnoj za dalji razvoj. Pristup sa dve ulice, front 21,8 x 44 m. Posedujemo Infomaciju o lokaciji . Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena, www.status-nekretnine.com A57-22523.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Rakovac

98,000 €

Moderna kuća sa pogledom na grad – Rakovac, potez Sentić, 86 m²…

  • Soba: 2.5
  • 1,140 €/m2
  • 86 m2

Sremska Kamenica Institut

103,000 €

Sremska Kamenica- Starija kuća u blizini Rumskog puta 435 m2-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,373 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Novi Sad-Telep,oglašavamo na prodaju dvorišni deo kuće deljiv u dve (tri) stambene jedinice. Sam objekat je za ada…

  • Soba: 3.5
  • 1,071 €/m2
  • 98 m2

Nekad je najlepša ponuda upravo on

113,000 €

Nekad je najlepša ponuda upravo ona koja ne pokušava da bude savršena na papiru, već jednostavno ima smisla za život. Upravo takva je ova kuća u…

  • Soba: 4.5
  • 1,108 €/m2
  • 102 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,000 €

Odlična vikendica u  Bockama 7 km od Promende,struja ,gas pored na placu.Plac ima   694 m2 i gleda na No…

  • Soba: 3.5
  • 1,338 €/m2
  • 74 m2

Srbobran Srbobran

102,000 €

Srbobran, Lepa salonska kuća sa posebnim lokalom…

  • Soba: 5.0
  • 540 €/m2
  • 189 m2