Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Trosoban stan Sremska Kamenica, 70m²

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,531 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004176
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 3531.43 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Trosoban, luksuzno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Sremskoj Kamenici, sa direktnim pogledom na Kamenički park i panoramom Novog Sada. Stan je dvostrano orijentisan, svetao tokom celog dana i odlično provetren. Opremljen je kvalitetnim nameštajem i tehnikom, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Grejanje i hlađenje rešeni su putem podnog sistema sa sopstvenom toplotnom pumpom, što obezbeđuje maksimalan komfor i niske troškove. Zgrada poseduje privatno dvorište sa direktnim izlazom u park, kao i zajedničku krovnu terasu (600 m²) sa pogledom na grad i Frušku goru. U cenu je uključena i uknjižena garaža (15 m²). U cenu je i uracunata posrednicka naknada od 3% Za više informacija kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS )

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

251,500 €

Otkrijte luksuz četvorosobnog duplex stana od 148 m² u srcu Novog Sada! Ova nekretnina je idealna za porodice i poslovne ljude koji traže udobnost …

  • Soba: 4.0
  • 1,699 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Podbara

244,400 €

Podbara-Lep Trosoban stan 73 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,180 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,523 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

243,000 €

* Centar - Luksuzan stan *…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

255,400 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 80 m2