Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, U ceni nameštaj

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,708 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

133,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004171
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 133,500 €
  • Cena po m2 : 3708.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

Jednoiposoban stan, 36m2, na jednoj od traženijih lokacija u gradu. Stan ima lep raspored. Kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na terasu, odvojenu spavaću sobu, kupatilo. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se prodaje sa nameštajem. Zgrada novijeg datuma i kvalitetno građena. Dobra povezanost sa ostalim delovima grada, blizina škole, marketa i ostalih sadržaja neophodnih za kvalitetan život. Uknjižen, 1/1. U cenu uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Za dodatne informacije pozovite 069/383-1010 ili 064/4867-110 Stanislava

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

138,000 €

Novi Sad, Cara Dušana - 47m2 - stan u nivoima…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

138,947 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,957 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Klasičan dvosoban stan na Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,429 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

134,000 €

Kompletno renoviran jednoiposoban stan sa velikom terasom – Podbara…

  • Soba: 1.5
  • 3,829 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,612 €

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.…

  • Soba: 3.0
  • 2,456 €/m2
  • 54 m2