Novi Sad - Satelit

Novi Sad - Satelit Na prodaju dvosoban stan od 50m2 u izvornom stanju. Uknjižen 1/1, moguća je kupovina na kredit. Kontakt - 063446559 Šifra - 1032224 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,266 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032224
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 2266.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

122,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,711 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

121,340 €

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen stan-dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena sa tehnikom (frizider, u…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,684 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

104,100 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,974 €/m2
  • 35 m2