Sremska Kamenica - Mišeluk

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan.

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,877 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

166,860 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004172
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 166,860 €
  • Cena po m2 : 2876.90 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/5

Stan 58 m2 na mirnoj lokaciji na Mišeluku, idealan za kvalitetan porodični život ali i kao sigurna investicija 5 minuta do grada. Stan je dvostrano orijentisan i obiluje prirodnim svetlom, a poseban šarm daje otvoren pogled što je danas jako retko. Raspored je maksimalno iskorišćen i obuhvata prostran i svetao dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva sanitarna čvora i terasu sa koje se pruža prelep, smirujući pogled. Prodaje se kompletno namešten. Postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita, a spoj lokacije, kvaliteta i funkcionalnosti čini ovu nekretninu pravom prilikom koju ne treba propustiti. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. 0693831007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

164,800 €

Prodajemo trosoban stan stare gradnje na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog Sajma. Nadomak Bulevara Oslobođenja, stan u zgradi kvalitetne star…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

175,000 €

Trosoban u izgradnji u centru…

  • Soba: 3.0
  • 2,966 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

161,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 46 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,835 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

165,240 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,709 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2