Novi Sad - Lipov gaj

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,342 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

185,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006521
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 185,000 €
  • Cena po m2 : 2341.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Lipov gaj
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Stan na prodaju - Lipov Gaj, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u naselju Lipov Gaj, Novi Sad. U ponudi Gold nekretnina nalazi se fantastičan, nov trosoban stan smešten u mirnom delu naselja Lipov gaj. Stan je projektovan na jednoj etaži, a odlikuje ga vrhunska izolacija objekta i izuzetno funkcionalan raspored: dve komforne spavaće sobe, moderno kupatilo, te prostran dnevni boravak spojen sa kuhinjom koji izlazi na pripadajuću terasu. Enterijer je luksuzno opremljen i kuhinjom od medijapana izrađenu po meri, pružajući savršen spoj estetike i praktičnosti za moderan život. Poseban dragulj ove nekretnine je krovna terasa od neverovatnih 80 m2, koja nudi neograničene mogućnosti za uređenje u skladu sa vašim željama – od privatne oaze za odmor do prostora za druženje sa panoramskim pogledom. Uz stan se prodaje i pripadajuće obeleženo parking mesto, što uz odličnu povezanost sa centrom grada čini ovu lokaciju idealnom za miran, a urban život. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

185,400 €

Beogradski kej – stan sa pogledom i garažom ID#9796…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Železnička stanica

191,600 €

Na prodaju moderan, uknjižen stan od 62m² u novijoj zgradi – potpuno opremljen i odmah useljiv, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,670 €

PRODAJA Stan 3.5: NOVI SAD, Dupleks, Ćirpanova, 80m2, 194670e ID#5815…

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

176,130 €

Prodaja trosobnog stana, Podbara. Ekskluzivna ponuda. Garažno mesto. ID#11354…

  • Soba: 3.0
  • 2,936 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Veternk

186,000 €

Nov četvorosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 4.0
  • 2,325 €/m2
  • 80 m2