Novi Sad - Detelinara

Prodaja-Novi Sad, Nova Detelinara-48m2, Uknjižen, Parking! ID#9074

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,800 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

134,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009074
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 134,400 €
  • Cena po m2 : 2800.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Sajma. Stan je uknjižen na 48m2- Ima prostranu dnevnu sobu, koja ima izlaz na terasu. Trpezariju sa kuhinjom sa prirodnom ventilacijom, spavaću sobu i kupatilo. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi. Zgrada u dvorištu poseduje parking za stanare. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Bulevar Evrope, 54m2. Odličan dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Prodaja-dvosoban-45m2-bulevar patrijarha Pavla ID#11728…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odlično Rasporeda, Porodičan stan- 54 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

132,870 €

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina …

  • Soba: 2.0
  • 3,322 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

138,500 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 47m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 2.0
  • 2,947 €/m2
  • 47 m2

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b…

  • Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2