Novi Sad - Adamovićevo naselje

Prodaja-Lux namešten-Trosoban stan-69m2-Uknjižen! ID#9905

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,420 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

236,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009905
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 236,000 €
  • Cena po m2 : 3420.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/0

Prodaje se stan-Lux namešten. Adamovićevo naselje. Stan je trosobne strukture: -dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom. -spavaća soba sa bračnim krevetom -kupatilo -još jedna spavaća soba (prazna i budući kupac je može namestiti po želji) Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada poseduje lift. Dvorišno orijentisan. Mogućnost kupovine garažnog mesta i ostave. Za više informacija možete pozvati: 0631899153 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

239,990 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 87 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

• Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Liman 4

236,900 €

NOVI  SAD.LIMAN IV.TROSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2