Novi Sad - Socijalno

PRODAJA stana 2.0 Socijalno, Novi Sad ID#10830

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,727 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

120,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010830
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 120,000 €
  • Cena po m2 : 2727.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju - Socijalno, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Socijalno, Novi Sad. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Na prodaju komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Socijalnom, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje (2008. godina). Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od svetle dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa elementima, kupatila, hodnika i terase, a uz stan dolazi i pripadajuća podrumska ostava. Opremljen je PVC stolarijom i priključen na centralno grejanje. Posebna pogodnost je parking ispred same zgrade u plavoj zoni, gde stanari mogu ostvariti pravo na veoma povoljnu godišnju pretplatnu kartu. Stan se prodaje prazan (ostaju kuhinjski elementi), odmah je useljiv i spreman za novog vlasnika. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

117,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Detelinara ID#11194…

  • Soba: 2.0
  • 2,489 €/m2
  • 47 m2

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *

120,500 €

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *…

  • Soba: 2.0
  • 2,459 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393…

  • Soba: 0.5
  • 3,750 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

123,000 €

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i…

  • Soba: 1.5
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

115,500 €

Prodaja stana- jednosoban - Bulevar Oslobođenja ID#11649…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

118,140 €

Odlična lokacija u blizini centra – kompletno renoviran stan sa prirodnim svetlom i dvorišnim delom…

  • Soba: 1.0
  • 3,193 €/m2
  • 37 m2