Novi Sad - Sajmište

Prodaja garsonjere u blizini Sajma ID#11113

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,747 €/m2
  • Površina: 16 m2
PRODAJA

59,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011113
  • Površina : 16 m2
  • Cena : 59,950 €
  • Cena po m2 : 3746.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/0

Prodajemo potpuno nameštenu, odličnu garsonjeru bez trunke ulaganja. Na idealnoj lokaciji u blizini Sajma. Odlična investicija za izdavanje, moguće je izdati za 250 eura. U neposrednoj blizini ima sve što je potrebno za život i pun komfor, dom zdravlja, škola, vrtić, marketi, teretane, park. Uknjižena je 1/1 na vlasnika, bez tereta, odmah useljiva po isplati. Za više informacija pozovite 0668443377. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

69,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji o…

  • Soba: 1.5
  • 1,865 €/m2
  • 37 m2

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Sve

63,900 €

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,061 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Veternk

64,900 €

Novi Sad, Veternik, na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za komforan i udoban život, prodaje se man…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 35 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

68,750 €

Bačka Palanka-centar-novogradnja-odličan stan u strogom centru,kompletno namešten sa pripadajućim stvarima.Mogućnos…

  • Soba: 2.0
  • 1,165 €/m2
  • 59 m2

Divčibare, 31m2, apartman.

61,800 €

Divčibare, 31m2, apartman. …

  • Soba: 1.0
  • 1,994 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Jednoiposoban stan 29 m², Adice, Novi Sad, prizemlje…

  • Soba: 1.5
  • 2,241 €/m2
  • 29 m2