Novi Sad - Adice

Prodaja četvorosobnog stana - NOVI SAD - ADICE ID#11543

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,101 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

145,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011543
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 145,000 €
  • Cena po m2 : 2101.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju - Adice, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u Adicama, Novi Sad. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U blizini marketi, autobuska stanica, vrtic, skola... U stanu je uradjena galerija od 15m2 iznad dnevne sobe i kuhinje(radni kutak, spavaci deo...), od dve terase, jedna je produzena da se moze lepo boraviti na njoj. Grejanje je na toplotne pumpe, placa se samo tokom grejanja (4000rsd). Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

147,300 €

Potpuno renoviran dvosoban stan u blizini Železničke stanice. Stan je dvorišno orijentisan i uvučen u odnosu na Bulevar Oslobođenja, smešten je …

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 56 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

152,666 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,009 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Grbavica

147,000 €

Prodajemo predivno namešten dvosoban stan na prvom spratu kvalitetno građene zgrade stare 12 godina na Grbavici. Zgrada je bez lifta, građena od…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

136,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,040 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Duplex, kompletno renoviran. …

  • Soba: 4.0
  • 2,326 €/m2
  • 62 m2