Novi Sad - Bulevar Evrope

Rađen po meri ODLIČAN 2.0 STAN NA PRODAJU - 42m2-Bulevar Evrope ID#11594

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,333 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

140,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011594
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 140,000 €
  • Cena po m2 : 3333.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/0

Stan na prodaju - Adamovićevo naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Prodaje se moderno opremljen dvosoban stan, kompletno renoviran i uređen nameštajem rađenim po meri, koji pruža savršen balans funkcionalnosti i estetike. Stan je orijentisan ka ulici, odakle se pruža otvoren i lep pogled, a dodatni komfor obezbeđuju prostrana terasa i sopstvena ostava. Zgrada poseduje biciklanu, video nadzor za maksimalnu sigurnost, kao i obezbeđen parking u dvorištu namenjen stanarima. Grejanje je centralno gradsko po utrošku (kalorimetri), što omogućava optimalnu kontrolu troškova, a stan je opremljen i klima uređajem za prijatnu atmosferu tokom cele godine. Nekretnina je u potpunosti pravno uredna, useljiva i dostupna za kupce putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

133,900 €

Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj loka…

  • Soba: 4.5
  • 1,717 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Rotkvarija

144,200 €

Prijatan dvosoban stan 56m² na Rotkvariji – uknjižen, useljiv, zgrada sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

143,200 €

Sremska Kamenica. 49m2. Dvosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,922 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

133,900 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 57m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Grbavica

136,500 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,413 €/m2
  • 40 m2